Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ГС "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "НА ВАРТІ"

Тема: Інше
Тема розширена: Чи підпадає під дію ЗУ "Про публічні закупівлі" об'єднання співвласників багатоквартирних будинків?
Суть питання: Добрий день, хочу уточнити чи підпадають ОСББ під дію ЗУ "Про публічні закупівлі"?

1. Адже на скільки мені відомо громадські організації не підпадають під цей закон, а ОСББ є такими ж неприбутковими організаціями як і громадські організації.
2. Відповідно до ст.2 п.3 "юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак:" ОСББ не забезпечують потреб держави або територіальної громади, ОСББ представляють інтереси та забезпечують потреби конкретного переліку співвласників які є засновниками цього ОСББ.

Чекаю на відповідь,
голова Правління ГС "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "НА ВАРТІ"
Друмашко Володимир
Відповідь на запит 478/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від  21.05.2020 № 3304-04/32275-06 “Щодо визначення замовників”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F32275-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json