Меню

Запит від Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

Тема: Планування закупівель
Суть питання: У липні цього року територіальні управління Фонду в районах області (окремі юридичні особи) реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Фонду із правонаступництвом. До договорів, укладених територіальними управліннями в районах,головним управлінням із контрагентами укладено додаткові угоди на договірне правонаступництво. Чи є необхідність головному управлінню оприлюднення додатків до річного плану закупівель на суми взяті за правонаступництвом?
Відповідь на запит 803/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

При цьому, оскільки відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, складання річного плану (додатку до річного плану) та внесення до нього змін є передумовою здійснення закупівель, та передує їх проведенню.

Тому річний план (додаток до річного плану) складається і затверджується щодо закупівель, які планується провести, тобто без урахування зобов’язань за договорами про закупівлю, строк дії яких не закінчився у встановленому законодавством порядку.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json