Меню

Запит від Кременчуцька міська дитяча лікарня

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Розяснення Мінекономрозвитку
Суть питання: Доброго дня! Багато джерел зсилається на лист Мінекономрозвитку України № 3302-05/32495-07 де зазначається, що при переговорній процедурі закупівлі ніколи не використовують положення статті 17. Чи не могли би зазначити посилання саме на цей лист, бо на вашому інтернет ресурсі його не знайдено. Дуже дякую!
Відповідь на запит 538/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 "Щодо застосування статей 17, 32 Закону України "Про публічні закупівлі", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json