Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Тема: Інше
Тема розширена: Приховати інформацію, яка може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку
Суть питання: ID: 99587
ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Потрібно видалити завантажену в прозоро інформацію по специфікації договору 7-5
UA-2023-10-27-007387-a
м. КРАСНОГРАД, вул. Коцюбинського, 1-а ХРТ1000 0,1 100,8
Каснодар і вулиця на якій знаходиться передавач - інформація, що може нести загрозу постачальнику
Уповноважена особа - Юрій Стоянський тел.0676450568
Відповідь на запит 769/2023
Шановний користувачу, зняття з оприлюднення інформації, розміщеної в електронній системі, здійснюється відповідно до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 “Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків”.
Положення про комісію щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель (далі – Комісія), затверджено наказом Мінекономіки від 14.11.2019 № 381, та складається з розділів: “Загальне положення”, “Формування та повноваження комісії” та “Правила та процедури роботи комісії”.
зняття з оприлюднення інформації, розміщеної в електронній системі, здійснюється відповідно до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 24.02.2016 № 166 “Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків”
Відповідно до пункту 9-1 Порядку, у разі оприлюднення в електронній системі закупівель інформації з обмеженим доступом або інформації, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, за зверненням замовника, що оприлюднив таку інформацію в електронній системі закупівель, адміністратор вчиняє дії в електронній системі закупівель з припинення публічного доступу до такої інформації на підставі рішення комісії про надання адміністраторові дозволу на припинення публічного доступу до інформації з обмеженим доступом або інформації, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку.
Таким чином, у разі необхідності приховати закупівлю, яка містить інформацію, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, замовник з відповідним проханням звертається до Комісії.
Дане звернення можна направити на ел. адресу [email protected], або на поштову адресу Міністерства 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2. В листі потрібно зазначити, що лист адресовано до Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель.
Зазначене звернення розглядається на черговому засіданні Комісії та за результатами якого Комісія може прийняти рішення про надання адміністраторові електронної системи закупівель (державному підприємству “ПРОЗОРРО”) дозволу на припинення публічного доступу до необхідної закупівлі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оборонні закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json