Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Київська міська психоневрологічна лікарня №2

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Лікарні на проведення кап. ремонт відділення виділені кошти в сумі 5 000 000,0 грн.
Згідно проектно-кошторисної документації вартість даних робіт склада - 5 600 000,0 грн.яка включає в себе: проектні роботи, експертизу кошторисної документації, технічний нагляд за виконанням робіт.
В минулому році на даний об"єкт було проведено закупівлю на розробку Проекту на суму 30 000,0 грн.та пройдена Підрядником експертиза кошторисної документації.
Питання : 1.На яку суму лікарні необхідно провести торги?
2. Якщо сума на техічний нагляд становить 80 000,00 грн. Необхідно торги проводити з урахування цієї суми, чи треба відняти її від загальної суми : 5 000 000,00 - 80 000,00 = 4 920 000,00 грн.?
3. На суму техічного нагляду необхідно робити Звіт про укладений Договір ?
4. Якщо Експертний звіт на суму 5 600 000,00 грн., а Переможець, наприклад, переможе на суму 5 100 000,00 грн. чи потрібно Переможцю робити нову Експертизу кошторисної Документації і отримувати новий Експертний Звіт на суму на яку він переміг ?
Відповідь на запит 60/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Щодо питань 1-3

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=10&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено листи від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори” та  від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 “Щодо закупівлі робіт”.

При цьому пунктом 6.2.3  ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 визначено, що ціна пропозиції підрядника формується на підставі вартості підрядних робіт, до складу якої включаються прямі, загальновиробничі та інші витрати на будівництво по об’єкту, прибуток, кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій, кошти на покриття ризиків у випадках, передбачених у 6.2.10, кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, кошти на сплату податків, зборів, обов’язкових платежів.

У ціні пропозиції окремим розділом враховуються кошти на покриття витрат, пов’язаних з придбанням  та доставкою на об’єкт будівництва устаткування, забезпечення яким покладається на підрядника.

Щодо питання 4

Відповідно до пункту 6 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560 “Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Порядок) метою проведення експертизи проектів будівництва (далі - експертиза) є визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереження, кошторисної частини проекту будівництва. Експертиза є завершальним етапом розроблення проектів будівництва.  Згідно пункту 12 Порядку замовником експертизи є: замовник будівництва; проектувальник, якщо це передбачено договором на виконання проектно-вишукувальних робіт.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Допорогові закупівлі Предмет закупівлі Вибір процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json