Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Бондаренко Олена Григорівна

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Внесення змін до договору в частині місця поставки товару
Суть питання: Договір укладений за результатами відкритих торгів. Чи можна внести зміни чи доповнення щодо місця поставки товару: "За погодженням між сторонами поставка товару може здійснюватися на умовах DDP- приоб'єктний склад Покупця в Україні.Місце знаходження приоб'єктного складу зазначається Покупцем у заявці на поставку товару". При цьому, прошу надати роз'яснення чи потрібно публікувати дані зміни в системі публічних закупівель "PROZORRO", і на які норми чинного законодавства спиратися. Дякую за розуміння і співпрацю.
Відповідь на запит 886/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на звернення міститься в листі від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=4&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

У свою чергу, виходячи зі змісту пункту 5 частини першої статті 1 Закону, договір про закупівлю укладається між замовником і учасником за результатами проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 12 Закону. Тому, форма повідомлення про внесення змін до договору, яка затверджена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490, передбачає зазначення випадків для внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною четвертою статті 36 Закону.

Ураховуючи викладене, повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у розумінні Закону оприлюднюється відповідно до статті 10 Закону замовником саме у разі внесення змін до істотних умов такого договору у випадках, передбачених частиною четвертою статті 36 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Повідомлення про внесення змін до договору Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json