Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Скулінець Наталія Ігорівна

Тема: Допорогові закупівлі
Суть питання: Прошу надати роз'яснення щодо наступної ситуації.
В бюджетній організації виникла додаткова потреба у закупівлі дизпалива, у зв'язку з чим збільшили кошторис. При цьому вартість однотипного товару, який необхідно придбати протягом року, зараз перевищує 50 тис. гривень. Раніше для придбання дизпалива вже укладалося декілька договорів з різними постачальниками (в тому числі на різні види товару) без застосування електронної системи (кожен з договорів був на суму, що значно менша за 50 тисяч). Строк опублікування інформації про такі договори минув, а форма звіту про укладені договори не передбачає можливості подати інформацію більш ніж про один договір.
Чи треба у такому випадку:
1. Опубліковувати звіти про укладені договори з початку року?
2. Якщо так, то як вказувати суму оплати за договором, коли крім дизпалива одночасно купували інший товар?
3. Якщо ні, то чи треба опубліковувати звіт про договір, при укладенні якого загальна сума перевищила 50 тисяч гривень (сам договір на меншу суму) та про наступні договори (якщо такі будуть укладатися)?
Відповідь на запит 1062/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Інформація стосовно проведення допорогових закупівель міститься в листі від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу  за посиланням http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

 Інформація стосовно оприлюднення звіту про укладені договори міститься в листі від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори”  розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Водночас аналогічне питання розглянуте у запиті №701/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=bf3c77e7-18bb-47e6-b574-2254d728f424&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json