Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Соловйов Олександр Євгенович

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Визначення переможця відкритих торгів
Суть питання: Чи потрібно при визначенні переможця відкритих торгів завантажувати в систему протокол УО про визначення переможця, і що робити, якщо протокол не будо завантажено? Дякую за відповідь.
Відповідь на запит 1446/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Виходячи з норм частини десятої статті 11 Закону,  вимога для уповноваженої особи оформлювати та підписувати протокол є у разі прийняття нею будь-яких рішень, пов’язаних з організацією та проведенням закупівель. Наприклад, що супроводжують дії уповноваженої особи щодо планування закупівлі, вибору та проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, оприлюднення інформації в електронній системі закупівель тощо. При цьому у відповідності до статті 10 Закону обов’язковому оприлюдненню з боку замовника підлягають протокол кваліфікаційного відбору (протягом одного дня з дня його затвердження) при застосуванні торгів з обмеженою участю та протокол розгляду тендерних пропозицій (протягом одного дня з дня його затвердження) при застосуванні процедури відкритих торгів у разі оприлюднення оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель згідно з частиною третьою статті 10 Закону. Оприлюднення інших протоколів рішень уповноваженої особи можливе за необхідності та з урахуванням технічної реалізації в електронній системі закупівель

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json