Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ДВНЗ "Університет банківської справи"
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Закупівля газу за переговорною процедурою
Суть питання: Відповідно до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (набрало чинності з 01.11.2018), на ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” з листопада 2018 року по травень 2020 року покладено спеціальні обов'язки із постачання природного виробникам теплової енергії, які фінансуються за рахунок державного чи місцевого бюджету, що використовують природний газ з метою гарячого водопостачання і опалення приміщень житлового фонду та гуртожитків, а також опалення службових та виробничих приміщень, які належать їм на праві власності або іншому речовому праві.
Чи може зазначений нормативний акт бути підставою для застосування переговорної процедури для закупівлі на 2019 рік природного газу для опалення гуртожитків та навчальних корпусів, що належать державному навчальному закладу?
Відповідь на запит 1116/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено лист від 22.11.2016 № 3302-06/37709-06 “Щодо застосування переговорної процедури”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2