Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ТОВ "Бікор"

Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Тема розширена: Відхилення пропозиції Учасника після проведення аукціону.
Суть питання: Чи може Замовник при проведенні торгів з публікацією англійською мовою відхилити пропозицію Учасника-Переможця аукціону після проведення такого аукціону у зв'язку з невідповідністю банківської гарантії умовам тендерної документації на підставі п.4 частини 1 ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо Учасник був допущений до аукціону на підставі протоколу, де зазначено, що даний Учасник відповідає кваліфікаційним критеріям встановленим у відповідності до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» та технічним вимогам визначеним Замовником у тендерній документації?
Відповідь на запит 995/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 05.08.2016 № 3302-06/24704-06 “Щодо розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені в частині четвертій статті 10 Закону”.

Ураховуючи викладене, у разі якщо оголошення оприлюднюється відповідно до частини четвертої статті 10 Закону, замовник здійснює розгляд тендерних пропозицій на відповідність тендерної документації та відхиляє тендерні пропозиції, які не відповідають умовам тендерної документації до проведення оцінки тендерних пропозицій.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json