Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП Дідик А.Я.

Тема: Оскарження процедур закупівель
Суть питання: Добрий день. чи може замовник визнати переможця торгів комунальне підприємство яке я в безпосередньому підпорядкуванні замовника, в той же час замовник є засновником даного підприємства і бенефіціаром
Відповідь на запит 589/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь міститься у запитах №№ 563/2017 та 58/2020 за посиланнями: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c6817864-1d0c-44f6-b10b-b299fa82371a&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5365ab91-8c2a-434a-8d55-11df954a0efa&lang=uk-UA

Крім того повідомляємо, що відповідно до статті 44 Закону України "Про публічні закупівлі"   за порушення вимог цього Закону службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json