Меню

Запит від Державна організація "Комбінат "Трикутник" Державного агентства резерву України

Тема: Виконання договору
Суть питання: Доброго дня!
Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору про закупівлю оприлюднюється замовником в електронній системі закупівель протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.
При розірванні договору від якої дати розпочинається відлік строку для оприлюднення звіту - від дати укладення угоди про розірвання договору чи від дати з якої сторони домовились, що дія договору буде припинена? (Наприклад, дата укладення угоди про припинення дії договору - 10.10.2021, а останній день дії договору - 20.10.2021)
Відповідь на запит 1267/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі”  визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 10 Закону  звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання.

Отже, у разі розірвання договору про закупівлю, звіт про  виконання договору про закупівлю оприлюднюється протягом 20 робочих днів від дати, щодо якої сторони домовились про припинення зобов'язнь за таким договором.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json