Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Книш Тетяна Юріївна
Тема: Інше
Тема розширена: Ліквідація представництва
Суть питання: Доброго дня. Прошу надати консультацію щодо процедури ліквідації постійного представництва юридичної особи-нерезидента в Україні. У який спосіб необхідно повідомити Міністерство про таку ліквідацію та який пакет документів надати?

Попередньо вдячна за відповідь. Вдалого дня!
Відповідь на запит 1467/2020

Шановний користувачу, оскільки Інформаційний ресурс Уповноваженого органу  направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, та зважаючи на те, що Ваше питання не відноситься до компетенції департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки, пропонуємо його надіслати як електронне звернення відповідно до Закону України “Про звернення громадян” через відповідний розділ офіційного веб-порталу Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b55a2e1-13c3-432e-8472-ef17adee3e3e&title=PoriadokZvernenniaGromadian), для подальшого його направлення до відповідного структурного підрозділу Мінекономіки в компетенції якого знаходиться Ваше питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json