Меню

Запит від Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА

Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: SMART-КЕЙС послуга чи товар?
Суть питання: Доброго дня! Виникло питання при оголошенні закупівлі «Smart-кейс вчителя». Оскільки останній належить до програмного забезпечення, виникає питання оголошувати закупівлю на постачання «Smart-кейс вчителя» як товар, або як надання послуг?
Звертаємо Вашу увагу на те, що «Smart-кейс вчителя» замовник отримує у вигляді дисків та аксесуарів до нього, а саме:табличка класу, який працює за інноваційними технологіями; листівки для інформування батьків про участь класу в проекті.
Посилання на предмет запитання: http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/class-sk.php
Відповідь на запит 769/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень.

Предмет закупівлі – товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом (пункт 18 частини першої статті 1 Закону).

Порядок визначення предмета закупівлі затверджений наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454 (далі – Порядок).

У свою чергу, визначення поняття “послуги” та “товари” наведено в пунктах 17 та 32 частини першої статті 1 Закону.

При цьому, виходячи зі змісту пункту 32 частини першої статті 1 Закону, до товарів також можуть належать послуги, пов'язані з постачанням товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.

Таким чином, замовник визначає предмет закупівлі самостійно з дотриманням вимог Закону та Порядку.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json