Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Український центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Нашим підприємством проведено закупівлю за процедурою "Відкриті торги", за результатами торгів визначено переможця та укладено договір. Однак у квітні через зменшення фінансування було укладено додаткову Угоду про зменшення суми договору. На сьогодні нам відновили фінансування. Запитання: Чи можемо ми укласти додаткову угоду про збільшення суми договору. Чи нам потрібно проводити нову закупівлю.
Відповідь на запит 1732/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною п'ятою  статті 41 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначеній у цій частині цієї статті Закону.

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.

Отже, зміна істотних умов договору здійснюється замовником виключно у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2