Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від комунальне підприємство "АГРОЗНАМ'ЯНКА"

Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Суть питання: Постачальник не встигає поставити товар у строк, викладенний в проекті договору.
Відповідь на запит 1218/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 07.02.2017 №  3302-06/3812-06 “ Щодо розробки тендерної документації”, яким надано відповідь, зокрема щодо питання встановлення вимог у тендерній документації та можливості внесення змін до неї до закінчення строку подання тендерних пропозицій.

При цьому підстави для відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, встановлені у статті 31 Закону, є вичерпними.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json