Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Стосовно тендерного забезпечення (банківської гарантії) у відкритих торгах з особливостями
Суть питання: Доброго дня, Тендерною документацію було передбачено надання тендерного забезпечення (банківськоїї гарантії) яке надав учасник, який став переможцем закупівлі. Але потім Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, не надав замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 3, 5, 6 і 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Як діяти в даному випадку Замовниеку, якщо згідно Постанови КМУ № 1178 від 12.10.22 замовник відхиляє переможця, якщо переможець не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону, з урахуванням пункту 44 цих особливостей, а забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику у разі: ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. А в частині шостій статті 17 Закону вказано, що Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав ст. 17 Закону. В даному випадку забезпечення тендерної пропозиції повертається Учаснику чи відходить до Замовника?
Відповідь на запит 1197/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься в запиті № 1171/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=eaa6abf9-da01-4a66-aa3d-7bdaf9e91c02&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json