Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КАЧУРА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА"
Тема: Інше
Тема розширена: Проведення закупівель
Суть питання: Доброго дня. Ми, Фермерське господарство "Качура Василя Івановича" являємося переможцем серед фермерських господарств на території сільської ради, яка надає нам кошти на безповоротній основі на підтримку розвитку фермерського господарства у 2020 році у сумі, що перевищує 200 тис.грн.. Дані кошти перераховані на казначейський рахунок, який відкритий на нашу організацію. Цікавить питання: чи повинні ми оголошувати дану закупівлю в СЕЗ Prozorro, так як це кошти, що надає сільська рада, але ми не являємося Замовником в розумінні Закону "Про публічні закупівлі" (100% приватна власність)? Якщо так, то яку закупівлю оголошувати: відкриті торги чи спрощену закупівлю? Дякуємо.
Відповідь на запит 1202/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з пунктами 1 і 2 частини першої статті 3 Закону цей Закон застосовується:

1) до замовників, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень;

2) до замовників, визначених пунктом 4 частини першої статті 2 цього Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт – 5 мільйонів гривень.

Водночас повідомляємо, що визначення поняття “замовник” розглянуто в листі від 21.05.2020 № 3304-04/32275-06 “Щодо визначення замовників”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F32275-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json