Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради"

Тема: Інше
Тема розширена: Роз'яснення положень ЗУ №2526-IX від 16.08.2022.
Суть питання: Доброго дня!
Суть питання:
1) Як діяти замовнику по питанню оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень (далі- Звіт)? Використовувати положення п.3-8 ЗУ №2526-IX від 16.08.2022р., в якому говориться про те, що замовник оприлюднює Звіт не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору; чи положення Абзацу 8 підпункту 3 пункту 1 Постанови КМУ №169 від 28.02.2022р., в якій вказано, що замовник оприлюднює Звіт не пізніше ніж через 70 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.
2) На мою думку в даних нормах існує казус, так як не можна точно зрозуміти якого саме строку потрібно дотримуватись.
У свою чергу Лист МЕУ № 3323-04_64632-06 від 12.09.2022р. не дає чітких відповідей на дане питання. В ньому йдеться просте перерахування самих змін що були внесені ЗУ №2526-IX від 16.08.2022р.
Завчасно дякую за відповідь.
Відповідь на запит 955/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 12.09.2022 № 3323-04/64632-06 "Щодо інформування про зміни в законодавстві" та від 19.07.2022 № 3323-04/50213-06 "Щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану", розміщених на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3323-04%2F64632-06
https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3323-04%2F50213-06%20
Так, до визначення Кабінетом Міністрів України особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що передбачені Законом України № 2526-ІХ від 16.08.2022 “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних  закупівель на період дії правового режиму воєнного стану (далі - Закон             № 2526), закупівлі, розпочаті згідно із Законом України “Про публічні закупівлі” або чинними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, якими охоплюються питання закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану (у тому числі постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 No 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (зі змінами)), завершуються відповідно до порядку, встановленого Законом або такими нормативно-правовими актами відповідно.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Закупівлі воєнного стану
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json