Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Виконавчий комітетСлавутської міської ради
Тема: Планування закупівель
Суть питання: Доброго дня.
Питання щодо складання додатку до річного плану закупівель.
Згідно роз’яснень Мінекономрозвитку, до річного плану закупівель на поточний рік не включаються ті об’єкти, проведення процедур та укладення договору по яких були здійснені у минулому році, але вони є незавершеними і їх фінансування буде продовжуватися.
Наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель складається за формою річного плану закупівель. Тож чи правомірним буде те, що аналогічно до вищевказаного, у додаток до річного плану на поточний рік замовником не буде включено об’єкти допорогових закупівель, договори на виконання яких укладені в минулому році, а їх фінансування триватиме і у поточному році? А включати лише ті об’єкти, за якими планується укладення нового договору?
Якщо ж їх потрібно включати, то яку суму зазначати в полі «очікувана вартість предмету закупівлі»: суму договору за мінусом вже профінансованих видатків минулого року, чи суму коштів, виділену на фінансування даного об’єкту в поточному році, адже ці суми часто не співпадають через недостатність фінансування?
Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь на запит 158/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з частиною першою статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

Форми документів у сфері публічних закупівель затверджені наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ).

Відповідно до абзацу третього пункту 2 Наказу додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в системі.

Таким чином, при складанні додатку до річного плану закупівель щодо допорогових закупівель, які планує провести, не зазначається інформація щодо виконання зобов’язань за укладеними договорами.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json