Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Промтопресурс"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: ПОДАННЯ ОДНИМ УЧАСНИКОМ ДВОХ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ В ОДНІЙ ЗАКУПІВЛІ
Суть питання: Доброго дня.

У закупівлі від ТОВ "Промтопресурс" будо виставлено дві тендерна пропозиції (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-04-12-000725-a).

Просимо пояснити, чи допускає система прозорро виставлення двох пропозицій від одного учасника? Чи є таке публікування пропозицій технічною помилкою, яка не залежала від учасника?

Чи призводить таке виставлення до відхилення, якщо за другою пропозицією участі в аукціоні не відбувалось? Якщо призводить до відхилення, то на підставі якої статті, якого пункту Закону України "Про публічні закупівлі".

Дуже дякуємо!
Відповідь на запит 403/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 35 частини першої статті 1 Закону учасник процедури закупівлі − фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. При цьому кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (абзац третій частини першої статті 25 Закону.)

Водночас перелік підстав відхилення тендерних пропозицій учасників визначений статтею 30 Закону та є вичерпним. При цьому рішення про відхилення тендерної пропозиції приймається замовником самостійно за наявності підстав, встановлених у статті 30 Закону.

Разом з тим зазначаємо, що питання реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства розглянуто в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3810-03 Тому, оскільки відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є ДП “ПРОЗОРРО”, щодо технічних питань, у тому числі пов’язаних з реалізацією в системі вимог законодавства у сфері публічних закупівель, користувачам системи необхідно звертатись до зазначеного підприємства, як адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json