Меню

Запит від Лаптєв Олександр Сергійович

Тема: Відкриті торги
Суть питання: чи повинен замовник при складанні та оприлюдненні тендерної документації наперед визначати/не визначати підставою для відмови в участі в закупівлі, передбачену ч. 2 ст. 17 закону про публічні закупівлі, чи може визначитися з її застосуванням вже після розкриття тендерних пропозицій, чи взагалі застосовувати її в «ручному режимі» по кожному окремому учаснику, відмовляючи одному учаснику та допускаючи іншого?
Відповідь на запит 479/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.04.2017 № 3304-06/13652-06 "Щодо застосування статей 17, 32 Закону України “Про публічні закупівлі” та від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06 "Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json