Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Тема: Інше
Тема розширена: країна походження товару
Суть питання: Яким чином Замовник може визначити країну походження?
Відповідь на запит 1452/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Пунктом 13 частини першої статті 42 Закону передбачено, що звіт про виконання договору про закупівлю повинен містити таку інформацію: країна походження товару щодо кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі - у разі закупівлі товару.

При цьому спосіб визначення країни походження товару Законом не встановлено та не обмежено.

Отже, замовник має право самостійно обирати інформацію щодо країни походження товару для зазначення її у звіті про виконання договору про закупівлю з наявних у нього джерел інформації, перелік яких не є вичерпним, наприклад, з тих чи інших документів, пов’язаних з виконанням договору про закупівлю. 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json