Меню

Запит від департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Чи може буди учасником закупівлі на виконання робіт по проекту замовник ПКД та її розробник по тому ж проекту. Дякую.
Відповідь на запит 381/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Щодо замовника ПКД

Повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запиті від 05.05.2017 № 563/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c6817864-1d0c-44f6-b10b-b299fa82371a&lang=uk-UA

Щодо розробника ПКД

Повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання зазначена у запиті від 11.07.2017 № 729/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b91dbad9-6cc7-4f97-8a1c-f8585cf2fa8d&lang=uk-UA

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Учасник процедури закупівлі Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json