Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ДП "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Суть питання: Добрий день!
Згідно Інформаційного листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.08.2014 N 3302-05/27478-03 та відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель", початком проведення переговорної процедури закупівлі є оприлюднення інформації про застосування вказаної процедури на веб-порталі Уповноваженого органу. У зв’язку з втратою сили Закону України "Про здійснення державних закупівель", що саме/яку саме дату треба розуміти під початком проведення переговорної процедури згідно Закону України «Про публічні закупівлі»?. Друге запитання, чи можна укласти договір за результатом переговорної процедури, наприклад 25.01.2017 року (повідомлення про намір укласти договір опубліковано 29.12.2016р.), але в умовах договору прописати, що його дія розповсюджується на взаємовідносини сторін, які склалися з 01.01.2017 року на підставі частини 3 ст.631 Цивільного кодексу України.
Відповідь на запит 131/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Щодо питання 1

Умови застосування переговорної процедури закупівлі визначені статтею 35 Закону. Виходячи із норм статті 35 Закону, для укладення договору про закупівлю замовник проводить переговори з одним або кількома учасниками, за результатами яких приймає рішення про намір укласти договір, яке обов'язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом одного дня після прийняття рішення.

До того, тендерний комітет або уповноважена особа (особи) замовника здійснює вибір процедури закупівлі (абзац третій частини третьої статті 11 Закону).

Разом з цим згідно з частиною четвертою статті 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом.

Таким чином, переговорна процедура закупівлі використовується замовником після прийняття відповідного рішення.

Щодо питання 2

Відповідь на аналогічне звернення міститься у запиті 91/16, що розміщений на  інформаційному ресурсі  за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=afaabe9f-3ed2-4fa3-9e57-f768e2207f97&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json