Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Чернецька Людмила Вікторівна

Тема: Відкриті торги
Суть питання: Чи може Фоп 2 групи брати участь у тендері на "Системи відеоспостереження з монтажем", що об'явила бюджетна установа. Предмет закупівлі згідно прозоро - товар. jcrskmrb ФОП 2 групи не може надавати послуги юридичним особам
Відповідь на запит 766/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання щодо того хто може бути учасником процедури закупівлі міститься в запиті № 2239/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d124357d-eac6-4f93-8d1a-7a27bc1e9762&lang=uk-UA
При цьому зазначаємо, що згідно з Положенням про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  06.03.2019 р. № 227 (зі змінами), Державна податкова служба України (ДПС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику.
Тому, з питання щодо видів діяльності, які можуть здійснювати фізичні особи - підприємці 2 групи спрощеної системи оподаткування та наявності обмежень, які можуть виникнути при їх діяльності, пропонуємо звернутись до вищевказаного центрального органу виконавчої влади.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Учасник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json