Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Запорізький обласний центр зайнятості

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Щодо публікації звітів про укладені договори та про виконання договору
Суть питання: Чи потрібно проводити протоколом тендерного комітету питання щодо внесення звіту про укладений договір та звіт про виконання. Або пубікація вказаних звітів відбувається без засідання комітету, наприклад на підставі службової записки тощо.

Чи може комітет зобов'язати членів ТД самостійно пубілкувати звіт про укладені договори, а не секретар?
Відповідь на запит 165/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб).

При цьому, виходячи зі змісту частини четвертої статті 11 Закону будь-які рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом.

Поряд з цим питання визначення обов’язків членів тендерного комітету розглянуто в запитах 48/2016 та 141/2016, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=e641b43b-0c64-479e-95d2-80d7c3d6a864&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=242d1e14-4fc0-4075-98d5-097b1f8aaafe&lang=uk-UA

Крім того, питання визначення осіб відповідальних за оприлюднення звіту про укладені договори розглянуто в листі від 30.09.2016 №3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=31462

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору Звіт про укладені договори Тендерний комітет
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json