Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "БломІнфо-Юкрейн"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Про надання роз’яснення
Суть питання: Про надання роз’яснення

Ми отримали Вашу відповідь від 08.11.2016 №206/880/10 на наш запит від 15.12.2016 р. №16 1215/01.
Але у Вашому листі немає будь-якої відповіді на поставлене нами запитання в листі від 15.12.2016 р. №16 1215/01. Також лист від 08.11.2016 №206/880/10 не є відповіддю саме на наш лист та на наші запитання, а являється лише посиланням на відповідь іншого запитувача.

Просимо Вас розглянути особисто наші запитання та дати однозначну та чітку відповідь на них:

1. Суперечить чи ні зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі», якщо в оголошенні вказується ціна на послуги без урахування ПДВ?
Наприклад:
«Очікувана загальна вартість закупівлі: 600000,00 грн., без урахування ПДВ:
Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ.
Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ».

2. Можливо при такій формі оголошення, якщо Переможець торгів є платником податку на додану вартість, укладаючи договір збільшити суму договору на відповідну суму ПДВ?
3. Виходячи з цього, як потрібно Замовнику формувати звітність про здійснення конкурсних торгів за умови, що система PROZORRO не має відповідного механізму звітності.

Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 13/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з абзацом другим пункту другого Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166, адміністратор системи (далі – адміністратор) – юридична особа, визначена Мінекономрозвитку (Уповноваженим органом) відповідальною за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель (далі – веб-портал).

У свою чергу, наказом Мінекономрозвитку від 18.03.2016 №473 відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу визначено Державне підприємство “ПРОЗОРРО”.

Таким чином, щодо питань технічної реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства у сфері публічних закупівель необхідно звертатись до ДП “ПРОЗОРРО”, як адміністратора системи.

Разом з тим зазначаємо, що до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій суб”єктів у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оголошення про проведення процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json