Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "СІНЕРГІЯ ТРЕЙД"

Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Критерій оцінки тендерної пропозиції
Суть питання: Доброго дня.

Підприємство займається постачанням електричної енергії бюджетним установам. Маємо діючі договори до 31.12.2020 року.

Наші споживачі (бюджетні установи) почали розповідати нам що десь читали і чули інформацію що з 01.01.2021 року при закупівлях єдиним критерієм оцінки тендерної пропозиції буде не ціна а РДН (тобто хто яку маржу надасть споживачу).

Провівши моніторинг інформації в Інтернеті і на офіційному сайті НКРЕКП, проаналізувавши нові тендерні пропозиції інших споживачів на 2021 рік - такої інформації не знайшли.

Велике прохання надати інформацію яким критерієм оцінки тендерної пропозиції буде керуватись споживач (Замовник) на 2021р. ?
Та чи є у Вас якась інформацію з цього питання.

Завчасно дякуємо.
Відповідь на запит 2525/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у  (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інструкцію з підготовки тендерних пропозицій, перелік критеріїв оцінки та методику оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги кожного критерію.

У свою чергу, відповідно до частини першої статті 29 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, шляхом застосування електронного аукціону.

Отже, замовник самостійно встановлює перелік критеріїв оцінки та методику оцінки тендерних пропозицій в тендерній документації відповідно до статті 29 Закону та з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону.

Крім цього, відповідно до статті 23 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

З огляду на викладене, щодо роз'яснення конкретної вимоги, яка буде встановлена у тендерній документації, слід звертатись безпосередньо до замовника.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json