Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Музей історії міста Бердичева

Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Зміна істотних умов договору укладеного за пп5.п.13 Особливостей
Суть питання: Прямий договір не є договором про закупівлю в розумінні Закону України Про публічні закупівлі, прошу пояснити чи поширюється п.19 постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року(без змін 2023 року) на договори які були укладені у січні 2023 року на підставі п.13 (відсутність конкуренції з технічних причин) в частині оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю.
Відповідь на запит 724/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 1048/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: 
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=364b4bc3-df19-440c-9c82-9b02ad3da8e6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json