Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України " Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717"
19.04.2019 | 15:18 | Департамент технічного регулювання

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717".

Зазначений проект постанови розроблений Мінекономрозвитку відповідно до статті 20 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" з власної ініціативи у зв’язку із необхідністю приведення акту Кабінету Міністрів України у відповідність із нормами чинного законодавства.

Проектом постанови передбачається привеcти окремі пункти Технічного регламенту мийних засобів у відповідність із нормами чинного законодавства та актуалізація і узгодження термінів та їх визначень, а також встановлених процедур оцінки відповідності.

Проект постанови Кабінету Міністрів України підготовлений департаментом технічного регулювання, розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рубриці "Документи" у підрубриці "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

Тел. (044) 596-67-99

E-mail: [email protected]