UA | EN
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 24 квітня 2020 року
30.04.2020 | 13:23 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Засідання комітетів Верховної Ради України

24 квітня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь (в режимі відеоконференції) у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого розглянуто проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції” (реєстраційний № 3295, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.) який рекомендовано включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та проект Закону “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві” (реєстраційний № 3205, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін), який рекомендовано прийняти за основу.

Також, було розпочато розгляд до другого читання  проекту Закону  “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін.).