Повідомлення про драфт Добровільного національного огляду щодо прогресу України у досягненні Цілей сталого розвитку
14.05.2020 | 09:45 | Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування

Мінекономіки підготувало драфт Добровільного національного огляду щодо прогресу України у досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР) (далі – Огляд ЦСР) відповідно до рекомендацій, викладених у Керівництві ООН з підготовки добровільних оглядів.

Процес підготовки Огляду був інклюзивним та відкритим, до нього були залучені представники центральних органів виконавчої влади, агентств системи ООН в Україні, Національної академії наук України, провідних національних університетів, громадських організацій та бізнесу, учасників мережі Глобального договору ООН в Україні. Значний внесок у підготовку Огляду зробили науковці, експерти, молодь, громадські діячі тощо. 

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до підготовки Огляду. Це дозволило забезпечити об’єктивність оцінок та висвітлити стан досягнення ЦСР з урахуванням результатів громадського та наукового моніторингу.

З підготовленим драфтом Огляду ЦСР можна ознайомитися на офіційному сайті Мінекономіки за посиланням:

Також Мінекономіки ініціює серію публічних обговорень, які з огляду на обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19,відбуватимуться у форматі вебінарів, організованих за технічної підтримки мережі Глобального договору ООН в Україні.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні драфту Огляду ЦСР, яке відбудеться під час серії вебінарів:

20 травня - Економічний вимір (ЦСР2, ЦСР8, ЦСР9, ЦСР12).

20 травня - Соціальний вимір (ЦСР1, ЦСР3, ЦСР4, ЦСР10).

21 травня - Екологічний вимір (ЦСР6, ЦСР7, ЦСР13, ЦСР14, ЦСР15).

21 травня - Ефективне управління та цілі, які є акселераторами синергії задля досягнення всіх цілей (ЦСР5, ЦСР11, ЦСР16, ЦСР17).

Підключитися до вебінарів можна за посиланням.

Коментарі та зауваження просимо надсилати на адресу: sdg.webinar@me.gov.ua у термін до 27.05.2020.