Оголошення про початок процесу переговорів про встановлення тарифів (доповнено 16.07.2019)
12.06.2019 | 15:02 | Департамент інтелектуальної власності

Інформуємо, що 11 липня 2019 року закінчився строк реєстрації представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах щодо встановлення остаточних тарифів винагороди для застосування громадською спілкою "Українська ліга авторських та суміжних прав".

За результатами реєстрації зазначених представників інформацію про надані кандидатури було надіслано громадській спілці "Українська ліга авторських та суміжних прав".

Водночас Мінекономрозвитку отримано лист від громадської спілки "Українська ліга авторських та суміжних прав" з інформацією про дату і місце проведення переговорів щодо встановлення тарифів:

- місце проведення переговорів: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 23, офіс 1016;

- дата проведення переговорів: 24 липня 2019 року;

- час початку проведення переговорів: 15:00.

Попереднє оголошення:

Повідомляємо, що від громадської спілки "Українська ліга авторських та суміжних прав" до Мінекономрозвитку надійшов проект попередніх тарифів щодо сфери розширеного колективне управління «право на справедливу винагороду, спільну для виконавців та виробників фонограм (відеограм), за публічне виконання фонограм і зафіксованих у них виконань чи публічну демонстрацію відеограм і зафіксованих у них виконань, опублікованих для використання з комерційною метою», в якій вона була акредитована відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (далі – Закон № 2415) та пункту 10 Положення про комісію з акредитації організацій колективного управління, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 04.01.2019 № 8.

З урахуванням вимог частини 2 статті 20 Закону № 2415 Мінекономрозвитку оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті проект попередніх тарифів (додається) та оголошує про початок процесу переговорів про встановлення тарифів.

Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проектів тарифів (з 12 червня по 11 липня 2019 року) Мінекономрозвитку здійснює реєстрацію представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах.

Для зазначеної реєстрації просимо подати інформацію про представників із зазначенням назви організації (об’єднання), прізвища, імені, по батькові, посади та контактного телефону. 

Інформація про дату і місце проведення переговорів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвику шляхом оновлення інформації в цьому оголошенні.

Документи надсилати за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2