UA | EN
Інформація щодо проведення виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран у 2018 році
25.09.2018 | 10:59 | Департамент розвитку експорту

1. 09 – 10 жовтня 2018 р., Асоціація відновлювальної енергетики Ірану у м. Тегеран (Іран) проведе III Міжнародну конференцію та виставку у сфері відновлювальної енергетики.

Детальна інформація щодо зазначених заходів розміщена на веб-сайті: www.irec.irrea.ir.

2. 09 – 12 жовтня 2018 р., в Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі відбудеться II Міжнародна виставка сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, а також обладнання та продукції інших галузей промисловості, пов’язаних з даними напрямками.

Детальна інформація стосовно зазначеної виставки розміщена на веб-сайті: www.gilan-btc.ir.

3. 11 – 14 жовтня 2018 р., в м. Тегеран (Іран) відбудеться Друга виставка підприємств сфери економіки знань за підтримки офісу Віце-Президента Ірану з питань науки і технологій.

В рамках тематики виставки будуть представлені такі галузі й виробництва, як електроенергетика, електроніка, робототехніка, медичне обладнання, програмне забезпечення та інформаційні технології, зв'язок і телекомунікації, засоби контролю, автоматизації та вимірювальні прилади, “розумне місто” та “розумний транспорт”, фармацевтична промисловість, лабораторне обладнання, сільське господарство та рибне господарство, продукція тваринництва та харчової промисловості, нафтова, газова та нафтохімічна промисловість, культурні технології, біотехнології, штучний інтелект та засоби інтернету.

Детальна інформація стосовно зазначеної виставки розміщена на веб-сайті: www.dbexpo.ir.

4. 22 – 25 жовтня 2018 р., в Міжнародному виставковому центрі острова Кіш (Перська затока, Іран) відбудеться X Виставка інвестиційних можливостей  Ірану та V Міжнародна виставка у сфері бірж, банківської справи, страхування і приватизації.

Детальна інформація стосовно зазначених виставок розміщена на веб-сайтах: www.kishinvex.com та www.kishinvex.ir.

5. 26 – 29 листопада 2018 р., на о. Кіш (Перська затока, Іран) відбудеться Дев’ята міжнародна авіаційна виставка “Iran Air Show 2018” за участю представників іранських та міжнародних авіавиробників, пасажирських авіаперевізників, наукових та дослідницьких інститутів.

Контакти секретаріату виставки: Іран, м. Тегеран, пл. Енкеляб, вул. Азаді, б. 112, тел. +9821-66580921; факс: +9821-66124489; веб-сайт: www.iranairshow.com; e-mail: info@iranairshow.com.