Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо міжнародної виставки “TIF-HELEXPO” (11 – 19 вересня 2021 р., м. Салоніки, Грецька Республіка)
11.08.2021 | 10:52 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

У період з 11 по 19 вересня 2021 р. у м. Салоніки (Грецька Республіка) відбудеться міжнародна виставка “85th TIF-HELEXPO”, що проводиться щорічно з 1926 року і є однією з найважливіших подій всього Середземномор’я.

“TIF-HELEXPO” охоплює широке коло інтересів: освіта, автомобільна промисловість, енергетика, здоров’я та краса, гастрономія, інновації. У рамках виставки передбачені щоденні концерти та культурні події.

Розділ виставки “GLOBAL EXCHANGE” збере іноземних учасників для розвитку міжнародного співробітництва під гаслом “INVEST IN ...”: саме тут іноземні державні агентства, банки та інвестиційні компанії представлять інвестиційні проекти з усього світу. Через розширену програму “Експопартенаріат”, організовану TIF, учасникам і відвідувачам представиться унікальна можливість заздалегідь спланувати зустрічі та переговори між експонентами “GLOBAL EXCHANGE” і представниками професійних агентств, палат, біржових і фінансових консультантів, банкірів та інвесторів.

У 2021 році виставка TIF присвячена Греції. Її темою стане “Виставка минулого, теперішнього та майбутнього світу”, яка приурочена до 200-річчя грецької революції. Під час виставки відбудеться політико-економічний форум “TIF-HELEXPO”, до участі в якому будуть залучені міністри, представники партій, підприємницькі організації, асоціації, підприємства та органи місцевого самоврядування тощо.

Інформація про виставку доступна за посиланням.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2