Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
Повідомлення про включення індустріального парку "Суми" до Реєстру індустріальних (промислових) парків
06.12.2018 | 11:44 | Департамент залучення інвестицій.

Наказом Мінекономрозвитку від 04.12.2018 № 1828 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Суми".

Земельна ділянка площею 17,5 га, на якій створено індустріальний парк "Суми", знаходиться в місті Суми (район заводу "Центроліт"). Ініціатором створення індустріального парку є Сумська міська рада.

Строк функціонування індустріального парку – 30 років.

Метою створення індустріального парку є забезпечення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста, функціонування та розвитку промислових підприємств, поліпшення інвестиційної привабливості міста, активізація економічного та промислового розвитку, створення нових робочих місць.

Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку (функціональне призначення) будуть:

переробна промисловість (виробництво легких металевих паковань; виробництво компонентів до автомобілів, зокрема електротехнічне оснащення та прилади; виробництво виробів з пластмас; харчова промисловість);

науково-дослідна діяльність;

інші, сумісні із зазначеними, галузі, такі як транспорт та складське господарство, в тому числі підготовка та зберігання сільськогосподарської продукції.

За попередніми розрахунками на території індустріального парку може бути створено до 1050 нових робочих місць.

Сумська міська рада уклала меморандуми з трьома потенційними учасниками індустріального парку: ТОВ "СІЕЙТІ",  АТ "ТЕХНОЛОГІЯ" та ТОВ "ГУАЛА КЛОЖЕРС Україна".

Сьогодні до Реєстру індустріальних парків вже включено 36 парків (у 2018 році – 9, у 2017 – 13).

У 16 індустріальних парках – вибрано керуючі компанії, у п'ятьох – залучено учасників.

Також, в Україні функціонують 7 індустріальних парків, з яких п'ять було створено до прийняття Закону України "Про індустріальні парки".

Ознайомитися із розташуванням індустріальних парків, побачити їхні контактні реквізити можливо на карті індустріальних парків України (https://goo.gl/eGDGVV).

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2