Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо створення інтернет-сайту “Торговий Дім Україна” для опрацювання комерційних пропозицій ділових кіл України в Латвії
03.04.2020 | 16:25 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

За інформацією Посольства України в Латвійській Республіці, за сприяння латвійської компанії “AP Holding” розпочато функціонування інтернет-сайту (українська, англійська та російська мови) під назвою “Торговий Дім Україна” (https://thukraina.com/uk/). Розроблений ресурс спрямований на опрацювання на території Латвії комерційних пропозицій ділових кіл України.

Торговий Дім опрацьовуватиме можливості з укладення прямих контрактів та супроводження відповідних контрактних зобов’язань, у т.ч. у латвійських банках, в умовах режиму посиленого нагляду у фінансовому секторі Латвії. Для кожного контрактного напрямку діяльності призначатиметься менеджер “Торгового Дому Україна” (поза необхідності оренди офісу, оформлення трудових відносин, ведення бухгалтерського обліку в Латвії суб’єктом України). Крім того, діяльність “Торгового Дому Україна” включатиме організацію окремих тематичних виставкових заходів на території Латвії в інтересах суб’єктів України.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2