Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
Запрошення на виставку
29.09.2016 | 15:28 | Департамент стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки.

У період з 11 по 14 жовтня 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський пр., 15) відбудуться такі виставкові заходи:

- X Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт-XXI”.

Літальні апарати всіх типів та призначень; будівництво, ремонт, модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, ракетних систем і космічних апаратів; бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; системи навігації та управління польотом; обладнання для аеропортів і терміналів; авіаційне озброєння; комплекси ракетного озброєння.

- XIII Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека”.

Для військових та спецпідрозділів: оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка для Збройних Сил і правоохоронних органів, військова авіаційна техніка, та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Для цивільних: мисливська, спортивна, холодна зброя, екіпірування та спорядження.

- XIV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех-2016”.

Для підприємств, установ, організацій усіх галузей народного господарства: технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці, промислова безпека, засоби захисту та рятування.

Більш детальна інформація міститься на сайті www.iec-expo.com.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2