Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження деяких нормативно-правових актів щодо безпечності та гігієни кормів”
22.01.2020 | 10:30 | Департамент безпечності та якості харчової продукції.

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проєкт постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження деяких нормативно-правових актів щодо безпечності та гігієни кормів».

Проєкт постанови розроблено відповідно відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів».

Метою проєкту постанови є визначення правових та організаційних засад гарантування безпечності кормів у процесі їх виробництва, обігу та використання, зокрема затвердження відповідно до Закону порядку здійснення державної реєстрації потужностей, порядку формування та ведення Державного каталогу кормових матеріалів, порядку формування та ведення Державного реєстру тверджень про властивості кормів для особливих поживних цілей, порядку видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання експлуатаційного дозволу компетентним органом.

Електронну версію проєкту постанови та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, е-mail: d.zhabych@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2