Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 06 – 09 грудня 2022 року
14.12.2022 | 16:33 | Відділ взаємодії з органами державної влади.

06 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у Круглому столі на тему: “Інструменти суспільної підтримки ветеранів – учасників бойових дій у післявоєнний період” в рамках роботи Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

06 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто та затверджено пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2023 рік.

07 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у Комітетських слуханнях на тему: “Вплив розмірів прожиткових мінімумів на стан соціального захисту громадян України, особливо пенсіонерів, осіб з інвалідністю в Україні та дітей до 18 років” в рамках роботи Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

08 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у Круглому столі на тему: “Проблеми, з якими стикаються особи з інвалідністю під час війни та шляхи їх вирішення” в рамках роботи Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

09 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань правоохоронної діяльності під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері колективно-договірної діяльності” (реєстр. № 7629 від 02.08.2022, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

09 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про захист прав споживачів” (реєстр. № 6134 від 05.10.2021, розроблений Мінекономіки, друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2