Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 8 - 12 квітня 2019 року
15.04.2019 | 10:11 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

12 квітня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

9 квітня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності” (реєстраційний № 9385, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу в першому читанні.

10 квітня на засіданні Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав “Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році” (звіт Міністерства економічного розвитку та торгівлі України).

Відповідно до календарного плану проведення десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 15 по 19 квітня 2019 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2