Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 02 – 04 квітня 2024 року
05.04.2024 | 16:26 | Відділ взаємодії з органами державної влади.

02 квітня 2024 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого відбулась презентація проекту змін до Закону України “Про публічні закупівлі”.

03 квітня 2024 року заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про сприяння та взаємний захист інвестицій” (реєстр. № 0238 від 18.12.2023, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

03 квітня 2024 року заступник Міністра економіки України Кіндратів В. З. та заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соболев О. Д. взяли участь у Круглому столі на тему: “Діалог з міжнародними компаніями про інвестиції в українську економіку в умовах війни” в рамках роботи Комітету з питань економічного розвитку.

04 квітня 2024 року заступники Міністра економіки України Бережна Т. В. та Бігун Н. В. взяли участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до статті 16 Закону України Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” щодо проведення перевірок в частині вчинення мобінгу” (реєстр. № 11044 від 28.02.2024, розроблений народними депутатами України Гришиною Ю. М. та ін.), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо забезпечення оприлюднення замовниками у електронній системі закупівель інформації про ціни на матеріальні ресурси під час закупівель послуг з поточного ремонту та робіт з будівництва (прозоре будівництво)” (реєстр. № 11057 від 04.03.2024, розроблений народними депутатами України Радіною А. О. та ін.), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2