Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 12 – 16 вересня 2022 року
21.09.2022 | 10:45 | Управління взаємодії з органами державної влади.

12 вересня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (реєстр. № 6067 від 16.09.2021, розроблений Мінекономіки, друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому;
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні” (реєстр. № 5795 від 16.07.2021, розроблений Мінекономіки, друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому,

13 вересня 2022 року перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у відкритих слуханнях щодо підсумків роботи акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, стану виконання основних напрямів діяльності на 2021 рік і політики власності Компанії, що має визначальний вплив на енергетичну безпеку держави в рамках роботи Тимчасової спеціальної комісії з попереднього розгляду питань, які могли призвести до кризових явищ на енергетичному ринку України напередодні та під час збройної агресії Російської Федерації проти України.

15 вересня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань правоохоронної діяльності під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за порушення авторського права і (або) суміжних прав” (реєстр. № 5643 від 09.06.2021, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за  основу.

15 вересня 2022 року заступник Міністра економіки України Фоменко І. О. взяв участь у засіданні Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо формування та реалізації державної політики сфері захисту критичної інфраструктури” (реєстр. № 7607 від 28.07.2022, розроблений народними депутатами України Федієнком О. П. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час” (реєстр. № 7687 від 22.08.2022, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

16 вересня 2022 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у круглому столі на тему: “Соціальний захист та законодавча підтримка осіб, зниклих безвісти, та їх родин” в рамках роботи Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

16 вересня 2022 року перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. та заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяли участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів України щодо забезпечення захисту електронних інформаційних ресурсів в умовах надзвичайного стану” (реєстр. № 7138 від 11.03.2022, розроблений народними депутатами України Федієнком О. П. та ін.), який рекомендовано відхилити;
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму залучення приватних інвестицій з використанням механізму державно-приватного партнерства для пришвидшення відновлення зруйнованих війною об'єктів та будівництва нових об’єктів, пов'язаних з післявоєнною перебудовою економіки України” (реєстр. № 7508 від 01.07.2022, розроблений народними депутатами України Янченко Г. І. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов провадження господарської діяльності в період воєнного (надзвичайного) стану в Україні” (реєстр. № 7331 від 29.04.2022, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу;
  • питання “Про поточний стан економічного і соціального розвитку України”, яке заслухано та обговорено.

16 вересня 2022 року перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у засіданні Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про особливості утворення акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” (реєстр. № 7650 від 09.08.2022, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2