Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 15 - 18 січня 2019 року
05.02.2019 | 10:58 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

17 січня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом” (реєстраційний № 9122, розроблений народним депутатом Вінником І. Ю.), який було прийнято.

18 січня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

15 січня на засіданні Комітету з питань інформатизації та зв’язку заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня охорони і захисту прав інтелектуальної (промислової) власності та удосконалення державного управління сферою інтелектуальної власності” (реєстраційний № 9088, розроблений народними депутатами Співаковським О. В., Опанасенком О. В. та ін.), який було рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи.

16 січня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. супроводжував проект Закону України “Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2019-2023 роки” (реєстраційний № 9457, розроблений Кабінетом Міністрів України), який було рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

16 січня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. взяв участь у засіданні круглого столу на тему: “Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв’язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України”, який проводив Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Відповідно до календарного плану проведення дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 21 по 25 січня 2019 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2