Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо проведення XIII Міжнародної виставки LABComplEX “Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech” (27 – 29 жовтня 2020 року, м. Київ, ВЦ “АККО Інтернешнл”)
19.08.2020 | 14:09 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

27 – 29 жовтня 2020 року у виставковому центрі “ACCO International” (м. Київ, пр-т Перемоги, 40-Б) відбудеться головна подія лабораторної індустрії України – XIII Міжнародна виставка LABComplEX “Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech”.

На Виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, багатий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації лабораторій різних галузей промисловості та науково-дослідної сфери. Під час заходу здійснюватиметься презентація новинок аналітичного обладнання, лабораторних контрольно-вимірювальних приладів, загальнолабораторного обладнання, мобільних лабораторій, лабораторних меблів та посуду, інструментів та витратних матеріалів, комплектуючих для виробництва лабораторного обладнання та приладів, реагентів, індикаторів, тест-систем та реактивів, засобів індивідуального захисту, спецодягу, а також комплексних рішень, необхідних для оснащення лабораторій будь-якого профілю тощо.

Організатори Виставки – Національна академія наук України, Група компаній LMT.

Захід проходить за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

Щороку LABComplEX відвідують керівники та спеціалісти підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних та інших типів та видів лабораторій, контрольно-інспекційних органів.

Міжнародна виставка LABComplEX – унікальний інтегрований проект, який поєднує найбільшу спеціалізовану експозицію компаній-учасників, що не має аналогів в Україні, та змістовну науково-практичну й ділову програми.

Під час роботи Виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі.

Вхід вільний за умови реєстрації на офіційному сайті Виставки: www.labcomplex.com.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати у організаторів заходу: контактна особа Білякова Ольга, тел./факс: +380 (44) 206-10-99, 206-10-16, e-mail: biliakova@lmt.kiev.ua.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2