Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо умов функціонування вільних економічних зон Грузії
30.10.2020 | 11:19 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

“Бізнес Рада ЄС-Грузія” інформує щодо умов функціонування, податкових та митних режимів вільних економічних зон (ВЕЗ) Грузії:

  •  ВЕЗ “Поті” – вільна індустріальна зона (ВІЗ) “Поті” є першою територією, звільненою від податкових зобов’язань у Грузії та Кавказькому регіоні загалом. З 2010 року є динамічно розвинутим регіональним торговельним і виробничим центром. ВІЗ “Поті” є єдиною вільною зоною в країні, в якій уряд Грузії має номінальну частку. Розташована за 2 км від порту Поті, має безпосередній доступ до міжнародних залізничних та наземних магістралей.
  • ВЕЗ “Тбілісі” – вільна зона Тбілісі (TFZ), єдина вільна промислова зона, розташована у Східній Грузії, в її столиці Тбілісі. Територія зони займає 17 га землі, яка розділена на кілька окремих ділянок. Весь кампус має прямий доступ до найбільшого трудового фонду Грузії, а також безпосередню близькість до основної транспортної магістралі, Міжнародного аеропорту Тбілісі (30 км) та центру міста (17 км). TFZ – ідеальне місце оренди для міжнародних та місцевих компаній, що унікально поєднує переваги розташування столиці, безмитне середовище та низькі експлуатаційні витрати.
  • ВЕЗ “Хуалінг” – вільна зона Хуалінг у м. Кутаїсі займає територію 36 га, є важливим зв’язком між Тбілісі та портами Чорного моря “Поті” й “Батумі”. Вільна зона “Хуалінг” – відмінний логістичний центр для розширення бізнесу в країни Закавказзя, Центральної Азії та Європи.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до Посольства України в Грузії.  

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2