Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо проведення міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання “ІнтерАГРО 2020” (28 – 30 жовтня 2020 р., Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Україна)
28.08.2020 | 16:36 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання “ІнтерАГРО 2020” проходитиме у м. Києві з 28 по 30 жовтня 2020 року. На виставці будуть представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія. Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складатимуть заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що значною мірою сприяє розвитку та успіху українського та світового агробізнесу.

В рамках “ІнтерАГРО 2020” відбудуться:

  • IT-Corner 2020 – спеціалізований майданчик технологій точного землеробства, цифрових та smart-рішень в агробізнесі.
  • AgroEnergyDAY 2020 – міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі.
  • Продуктивне Бджільництво 2020 – друга міжнародна виставка виробників обладнання, інвентарю для галузі бджільництва.
  • Тепличний бізнес 2020 – міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства, яка об’єднує комплекс рішень для вирощування овочевих та ягідних культур, грибів, квітів у закритому ґрунті.

“ІнтерАГРО 2020” проходить один раз на два роки. Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати на сайті організаторів.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2