Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
Світова організація торгівлі розпочала процедуру акредитації неурядових організацій для участі у 12-й Конференції міністрів
27.01.2020 | 11:06 | Департамент багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод.

СОТ відкрито процедуру акредитації неурядових організацій для участі у 12-й Конференції міністрів, яка відбудеться у період з 8 по 11 червня 2020 року у м. Нур-Султан (Республіка Казахстан).

Інформація щодо участі неурядових організацій

Неурядовим організаціям, які бажають взяти участь у Конференції міністрів, необхідно пройти онлайн-реєстрацію. Реєстраційна форма, серед іншого, включає вимоги з надання підтвердження (звіти, публікації тощо), що діяльність організації пов'язана з питаннями СОТ. Надання такого підтвердження не вимагається тільки від неурядових організацій, які вже брали участь принаймні в одній Конференції міністрів.

Кінцевий термін онлайн-реєстрації – 29 березня 2020 року.

Детальна інформація щодо процедури акредитації

Довідково. Конференція міністрів є найвищим органом прийняття рішень СОТ та зазвичай відбувається раз на два роки. Конференція збирає всіх членів СОТ і може приймати рішення з усіх питань, що охоплюються багатосторонніми торговельними угодами СОТ.  

Участь у Конференції дає можливість кожному члену СОТ долучатися до формування нових правил міжнародної торгівлі, передусім завдяки участі в багатосторонніх переговорах у рамках СОТ та підготовці проєктів відповідних рішень.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2