Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації»
11.02.2020 | 10:05 | Департамент сільського розвитку.

Відповідно до статті 9 Закону України ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Мінекономіки оприлюднює проект наказу ”Про затвердження Порядку розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації” (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до частини сьомої статті 28 Закону України ”Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”.

Проектом наказу пропонується встановити Порядок розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації, прийняття якого сприятиме забезпеченню об’єктивності та прозорості функціонування ринку органічної продукції та добросовісній конкуренції.

Електронну версію проекту наказу розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі ”Документи” в рубриці ”Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: m.bzhestovska@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2